Zapraszamy na depilację laserową

Cosmomedical
ul. Jesionowa 2B
61-429 Poznań

Logo Cosmomedical - depilacja laserowa

DEPILACJA LASEROWA W POZNANIU

Na wstępie po depilacji laserowej góruje automatyczny zakaz opalania na co najmniej kilka kwartałów.
To też znaczy, że skóra po współczesnej depilacji laserowej jest na tyle wrażliwa, że nakazuje dodatkowej ochrony przed strumieniami słonecznymi, obligatoryjnie przez wstępne tygodnie.

Dlatego aktualnie zaleca się, aby każdego dnia punkty napromieniowane smarować pomadami z bardzo wysokim faktorem. Prócz koniecznej asekuracji, godzi się skórę po pionierskiej depilacji laserowej wnikliwie nawilżać celowo do tego przyszykowanymi specyfikami.

Na co uważać po zabiegu depilacji laserowej?

Po pomysłowej depilacji laserowej kategorycznie powinno się zadbać o to by nie przyzwolić, by skóra nawet w najmniejszym natężeniu nadarzyła się podsuszona. Dlatego aktualnie, odmawia się zużytkowania przez kilka tygodni specyfików które w składzie mają alkohol, wszelakiego podtypu ziarnistych peelingów, jak również należy zapamiętać, żeby po myciu się nie ocierać zanadto mocno ciała ręcznikiem. Cera po innowacyjnej depilacji laserowej rzeczywiście może być nieco rozdrażniona, czasami za siniaczona, ale wspomniane oznaki prawdopodobnie mogą jedynie ukazać się przez parę chwil zaraz po skończeniu manewru. Medykamenty kojące mogą uintensywnić modernizację cery po nowoczesnej depilacji laserowej.